Posao u knjigovodstvenoj agenciji u Beogradu – na Novom Beogradu

18.3.2023. – tražimo knjigovodju!

Knjigovodstvena agencija Ab lux posluje preko 30 godina u oblasti pružanja knjigovodstvenih usluga i obračuna zarada. Zapošljavamo 12 zaposlenih. Nalazimo se na Novom Beogradu, u TC Enjub u bloku 45.

Zapošljavamo knjigovođe čija su osnovna zaduženja knjiženje poslovnih promena i obračun zarada.

Pozivamo vas da nam pošaljete vaš CV na office@ablux.rs, a mi ćemo vas kontaktirati u slučaju da imamo slobodnu poziciju za knjigovođu.

Ispod možete videti više detalja o poziciji knjigovođe koja nam je potrebna:

Uslovi

  • Poznavanje sistema dvojnog knjigovodstva (duguje-potražuje)
  • Iskustvo nije neophodno, ali je poželjno
  • SSS/VŠS–ekonomskog smera
  • Prednost poznavanje programa AB Soft-a (modul FIPO, modul ROK)
  • Prednost poznavanje programa MPP2 Privrednog savetnika informacione tehnologije (modul Total S za obračun zarada, i modul Polis za osnovna sredstva)
  • Prednost poznavanje rada na Croso portalu
  • Rad u MS Office paketu
  • Poželjno je iskustvo rada u knjigovodstvenoj agenciji

Opis posla:

  • Knjiženje poslovnih promena u programu Ab Soft, u modulima FIPO, ROK i BLAD
  • Izrada PDV prijava
  • Obračun zarada, bolovanja, zakupa i slični poslovi u modulu Zarade i naknade programa MPP2 Privrednog savetnika Informacione tehnologije
  • Prijave i odjave radnika
  • Priprema dokumentacije za bolovanje
  • Sastavljanje ugovora o radu i sporazumnih raskida ugovora o radu
  • Drugi administrativni poslovi

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Rad u prijatnom ambijentu i odličnim uslovima
  • Video uputstva za veliku vecinu stvari koje ćete raditi

Vaš CV pošaljite na office@ablux.rs